TrueLife AIR Purifier P3 WiFi

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P3 WiFi vyčistí až 120 m3 vzduchu za hodinu, poradí si s viry, bakteriemi i plísněmi a zlepší celkovou kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zá ... více
Objednací kód: C4-0000000000450
Kód výrobce: TLAIRPP3
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem, dodání do 24 hodin
Cena bez DPH: 2 479 Kč
Cena s DPH: 2 999 Kč
Porovnání Oblíbené

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P3 WiFi vyčistí až 120 m3 vzduchu za hodinu, poradí si s viry, bakteriemi i plísněmi a zlepší celkovou kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue® a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čistička lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

Zdravá domácnost díky 6 násobné filtraci
Čistička vzduchu TrueLife vyčistí až 120 m3 vzduchu za hodinu. Je vhodná do místnosti o velikosti 12-18 m2 a díky nízké hmotnosti jí můžete bez obav přenášet. Čistička celkově zlepšuje kvalitu vzduchu, ničí viry, bakterie a další nečistoty a může tak významně pomoci alergikům nebo astmatikům. Čistička je opatřena barevnými indikátory kvality vzduchu, funkcí automatické detekce nečistot a automatického čištění. Bydlíte-li na místě, kde se často práší, potěší vás přítomnost prachového senzoru. 6 násobná filtrace v podobě anti-bakteriálního filtru, HEPA filtru, uhlíkového filtru, katalytického filtru, UV světla a ionizace zachytí až 99,9% polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Zároveň zachycuje viry a koronaviry.

UV lampa a ionizátor
Čistička je vybavena sterilizační UV lampou, která díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a viry a zlepšuje tak celkovou kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. Jistě vás potěší i přítomnost ionizátoru. Technologie IonTrue® zvyšuje koncentraci záporných iontů. Dostatek záporných iontů ve vzduchu prospěšně ovlivňuje naše zdraví, má pozitivní dopad na naši psychiku i soustředění a může pomoci i s bolestmi hlavy. Díky ionizátoru čistička obohacuje vzduch o záporné ionty, zbavuje vzduch prachových částic a vzduch poté lépe okysličuje krev.

Chytré ovládaní, snadná manipulace, nízká hlučnost
Ovládání čističky vzduchu je intuitivní a zvládne jej každý. Čističku můžete ovládat pomocí dotykového displeje s pěti tlačítky, nebo využít možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Stačí čističku připojit na WiFi a postupovat dle pokynů. Díky nočnímu režimu vás čistička nebude rušit ani ve spánku, ventilátor při tomto nastavení pracuje na nízkou rychlost a všechna světla jsou vypnuta. Využít můžete i dětský zámek. Filtr je vyměnitelný, na nutnost výměny vás upozorní příslušný indikátor. Výhodou čističky je její nízká hlučnost i hmotnost. Třešničkou na dortu je čistý a zajímavý design.

Parametry:
Vzduchový výkon: 120 m3/h

Likvidace zápachu: Ano - uhlíkový filtr

Doporučený pokojový prostor: 12-18 m2

UV sterilizace: ANO

Počet filtrací: 6 – anti-bakteriální, HEPA, uhlíková, katalytická, UV světlo, ionizace

Ionizace: ANO

Wi-Fi: Ano – možnost ovládat přes mobilní telefon

Funkce: Regulace výkonu, automatický režim, časovač, noční režim

Displej: ANO - dotykový

Bezpečnost: Dětský bezpečnostní zámek

Časovač: ANO

Spotřeba: 30 W

Hlasitost: 25-50 dB

Hmotnost: 3,2 kg

Ukazatel výměny filtru: Ano – 4 barvy (zelená, modrá, žlutá, červená)

Ukazatel znečištění: Regulace výkonu, automatický režim, časovač, noční režim

Prachový senzor: ANO

Senzor kvality ovzduší:: Ano, včetně automatického přizpůsobení výkonu

Rozměry: 210×210×342 mm

Příslušenství: Filtr (životnost 3600 hodin), UV lampa

Obsah balení:
1× čistička vzduchu

1× filtr (již instalován v čističce)

Návod k použití

Bezpečnostní instrukce

-|CZ|SK|EN