TrueLife AIR Purifier P5 WiFi

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi – Čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem; Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P5 WiFi vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu, eliminuje viry, bakterie i plísně a zlepšuje kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatick ... více
Objednací kód: C4-0000000000451
Kód výrobce: TLAIRPP5
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem, dodání do 24 hodin
Cena bez DPH: 3 297 Kč
Cena s DPH: 3 989 Kč
Porovnání Oblíbené

TrueLife AIR Purifier P5 WiFi – Čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem

Čistička vzduchu Truelife AIR Purifier P5 WiFi vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu, eliminuje viry, bakterie i plísně a zlepšuje kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás neobtěžují nepříjemné zápachy. Pomocí ionizátoru s technologií IonTrue® čistička zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví i psychiku. Čistička lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

Zdravá domácnost díky 6 násobné filtraci
Čistička vzduchu TrueLife vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu. Je vhodná do místnosti o velikosti 25-30 m2 a díky nízké hmotnosti jí můžete bez obav přenášet. Čistička celkově zlepšuje kvalitu vzduchu, ničí viry, bakterie a další nečistoty a může tak významně pomoci alergikům nebo astmatikům. Čistička je opatřena barevnými indikátory kvality vzduchu, funkcí automatické detekce nečistot a automatického čištění. Bydlíte-li na místě, kde se často práší, potěší vás přítomnost prachového senzoru. 6 násobná filtrace v podobě anti-bakteriálního filtru, HEPA filtru, uhlíkového filtru, katalytického filtru, UV světla a ionizace zachytí až 99,9% polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Zároveň zachycuje i viry a koronaviry.

UV lampa a ionizátor
Čistička je vybavena sterilizační UV lampou, která díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a viry a zlepšuje tak celkovou kvalitu ovzduší ve vaší domácnosti. Jistě vás potěší i přítomnost ionizátoru. Technologie IonTrue® zvyšuje koncentraci záporných iontů. Dostatek záporných iontů ve vzduchu prospěšně ovlivňuje naše zdraví, má pozitivní dopad na naši psychiku i soustředění a může pomoci i s bolestmi hlavy. Díky ionizátoru čistička obohacuje vzduch o záporné ionty, zbavuje vzduch prachových částic a vzduch poté lépe okysličuje krev.

Chytré ovládání, snadná manipulace, nízká hlučnost
Ovládání čističky vzduchu je intuitivní a zvládne jej každý. Čističku můžete ovládat pomocí dotykového displeje se šesti tlačítky, nebo využít možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Stačí čističku připojit na WiFi a postupovat dle pokynů. Díky nočnímu režimu vás čistička nebude rušit ani ve spánku, ventilátor při tomto nastavení pracuje na nízkou rychlost a všechna světla jsou vypnuta. Využít můžete i dětský zámek. Filtr je vyměnitelný, na nutnost výměny vás upozorní příslušný indikátor. Výhodou čističky je její nízká hlučnost i hmotnost. Potěší vás jistě i svým minimalistickým prémiovým designem.

Parametry
Vzduchový výkon (CADR): 260 m3/h
Doporučená velikost místnosti: 25-30 m2
Likvidace zápachu: Ano – uhlíkový filtr
Hlučnost: 30-55 dB
Ionizátor: Ano
UV sterilizace: Ano
Časovač: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano, včetně automatického přizpůsobení výkonu
Prachový senzor: Ano
Ukazatel znečištění: Ano – 4 barvy (zelená, modrá, žlutá, červená)
Ukazatel výměny filtru: Ano
Wi-Fi: Ano – možnost ovládat přes mobilní telefon
Funkce: Regulace výkonu, automatický režim, časovač, noční režim
Displej: Ano - dotykový
Bezpečnost: Dětský bezpečnostní zámek
Počet filtrací: 6 – anti-bakteriální, HEPA, uhlíková, katalytická, UV světlo, ionizace
Spotřeba energie: 48 W
Hmotnost: 5,2 Kg
Rozměry: 295×295×606 mm
Příslušenství: Filtr (životnost 3600 hodin), UV lampa

Obsah balení
1× čistička vzduchu
1× filtr (již instalován v čističce vzduchu)
1× rychlý průvodce
1× bezpečnostní instrukce

-|CZ|SK|EN