Vogel's TVM 1403, fixní TV držák pro obrazovky 32-77", 50 kg

Klíčové vlastnosti: Minimální vzdálenost od stěny - jen 2,2 cm SoftLock™- snadné zajištění vaší TV; Vodováha součástí držáku; Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro montáž držáku v požadované poloze TV na stěně; Hmoždinky Fischer® D ... více
Objednací kód: 9870075994
Kód výrobce: TVM 1403
Výrobce: VOGELS
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 736 Kč
Cena s DPH: 891 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Klíčové vlastnosti:

 • Minimální vzdálenost od stěny - jen 2,2 cm
 • SoftLock™- snadné zajištění vaší TV
 • Vodováha součástí držáku
 • Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro montáž držáku v požadované poloze TV na stěně
 • Hmoždinky Fischer® DuoPower

  Nástěnný držák na plochý televizor s úhlopříčkou 32-77 palců
  Hledáte praktický nástěnný držák pro snadné a rychlé upevnění televizoru na stěnu? Sedíte vždy přímo před televizorem, takže se obrazovka nemusí otáčet ani naklánět? Pokud ano, je pro vás tento TV držák z řady QUICK Fixed ideální volbou. Je vhodný pro televizory s úhlopříčkou od 32 do 77 palců a hmotností do 50 kg. Mezi televizorem a stěnou je vzdálenost pouhých 2,2 cm.

  Rychlá a snadná instalace
  Nástěnné držáky televizorů QUICK se velmi snadno a rychle instalují díky jedinečnému systému EasyFIX™. Televizor můžete na stěnu připevnit ve třech jednoduchých krocích a užívat si jej již během maximálně 20 minut. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower. Všechny kroky instalace jsou jasně a stručně vysvětleny v přiloženém rychlém návodu k instalaci. Podrobný návod k použití si můžete prohlédnout také online nebo se podívat na instalační video. S bezplatnou aplikací DrillRight™ AR si snadno vyznačíte první vrtací otvor na stěně. Pak stačí jen přiložit vrtací šablonu. Praktické také je, že váš nástěnný držák televizoru QUICK Fixed má zabudovanou vodováhu. Montáž televizoru do perfektní roviny je proto velmi snadná.

  Maximální bezpečnost
  Nástěnné držáky televizorů QUICK vynikají snadnou instalací. Jsou však také nepřekonatelné, pokud jde o bezpečnost. Díky jedinečnému systému SoftLock™ je váš televizor vždy bezpečně zajištěn. Držáky mají navíc certifikát TÜV a jsou testovány na trojnásobek své maximální nosnosti. Vztahuje se na ně pětiletá záruka.

  Kompletní montážní pokyny

  DrillRight™ AR aplikace pro Android

  DrillRight™ AR aplikace pro iOS

 • -|CZ|SK|EN
  Rozměry, hmotnost, nosnost
  Nosnost držáku přesná (kg) 50 kg
  Nosnost držáku (kg) do 15kg
  Určení držáku Nástěnný
  Počet monitorů k uchycení 1
  VESA standard
  VESA standard Ano
  Rozměr VESA uchycení 400 x 400 mm
  Montáž na stěnu Ano